ORGANIZATORZY

 

WSPÓLNIE
- FUNDACJA
LAFARGEHOLCIM

Celem fundacji jest inspirowanie, edukowanie i zmienianie otoczenia. Zajmuje się edukacją w zakresie architektury, kształtowania krajobrazu i estetyki miejsc oraz aktywizuje lokalne społeczności, aby wspólnie tworzyć miejsca przyjazne mieszkańcom. Została powołana przez LafargeHolcim.

Biuro:
ul. Aleje Jerozolimskie 142B, 02-135 Warszawa
Telefon: +48 22 324 67 77

info@przygarnijprzestrzen.pl

www.fundacjawspolnie.pl

WIZJA - MISJA

Nieważne gdzie mieszkamy, w jakich warunkach żyjemy, wszyscy mamy te same marzenia, chcemy ulepszać przyszłość naszą i naszych dzieci. Kreujemy miejsca i społeczności, gdzie ludzie chcą mieszkać i czują się szczęśliwi.

PODEJŚCIE

Inspirujemy i wspieramy mieszkańców, organizacje oraz władze lokalne do podejmowania działań, aby zmieniać otoczenie na lepsze. Współpracujemy nie tylko z instytucjami samorządowymi i kulturalnymi, ale także ze szkołami, uczelniami, wolontariuszami oraz innymi organizacjami pożytku publicznego. Naszą Misję realizujemy poprzez całościowe i długoterminowe programy, które będą tworzyły znaczące, trwałe zmiany i dostarczały wymierne rezultaty dla społeczności.

PROJEKTY FUNDACJI

Od początku swojej działalności Wspólnie – Fundacja LafargeHolcim zaangażowała się m.in. w projekt „Lider dostępności” (wraz z Fundacją Integracja i Towarzystwem Urbanistów Polskich) i ECO-Miasto (organizowany przez Ambasadę Republiki Francuskiej), a także organizowała warsztaty projektowe dla dzieci. PRZYGARNIJ PRZESTRZEŃ to pilotażowe działanie stanowiące kolejny krok na drodze rozwoju fundacji.

PATRONI PROJEKTU
PATRON HONOROWY