TUTORZY PRZYGARNIJ
PRZESTRZEŃ 2017

MARIA GRĘTKIEWICZ

ARCHITEKTKA, PRAKTYK

Prowadzi od 3 lat jedną z najmłodszych pracowni w Trójmieście. Działa na rynku komercyjnym głównie w architekturze medycznej, hotelarstwie i mieszkaniowej. Współpracuje z Inwestorami prywatnymi tworząc architekturę odpowiadającą dynamicznemu rozwojowi rynków. Współpracuje również ze wspólnotami mieszkaniowymi rewitalizowanych obszarów Gdańska tworząc przestrzenie wspólne współfinansowane ze środków publicznych. W swojej pracy, przede wszystkim, kładzie nacisk na kontakt z klientem, budowanie programów funkcjonalnych i przestrzennych dopasowanych do realnych potrzeb oraz możliwości rozwoju przedsiębiorstw lub technologii.

MACIEJ WAROT

ARCHITEKT

Architekt, absolwent wydziału architektury na Politechnice Śląskiej. Laureat wielu nagród w konkursach międzynarodowych oraz krajowych, w tym nagrody Archi World Academy Awards, Finalista "Dyplomu Roku" SARP, Laureat stypendium fundacji im. Stefana Kuryłowicza, wyróżniany w konkurach architektonicznych w kraju i za granicą. Uczestnik i współorganizator warsztatów studenckich, m.in. Meeting of Design Students. Pracował w prestiżowych pracowniach architektonicznych w Polsce, Francji oraz Finlandii. Aktywnie działający na polu architektury, m.in. projektując przestrzenie publiczne.

AGATA WOŹNICZKA

ARCHITEKTKA I URBANISTKA

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej; stypendystka E.T.S.A. U.A.H w Madrycie oraz Rady Miasta Wrocławia. Od 2010 roku wspólnie z Mateuszem Adamczykiem prowadzi pracownię BudCud W ramach BudCud Agata Woźniczka została laureatką wielu nagród i konkursów, m.in.: międzynarodowego konkursu Europan (E11 Leeuwarden, wyróżnienie); pierwszego miejsca w konkursie urbanistycznym na strategię rewitalizacji zbiornika Woroneż w Rosji i wyróżnienia w konkursie chińskiego Expo Ogrodowego w Wuhan czy AIT Tile Award.

PATRONI PROJEKTU
PATRON HONOROWY